Funny Bubbles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Funny Bubbles

The most funnyest forum of all time!
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За вампирите

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
CruNK
(= Bubble's admin =)
(= Bubble's admin =)
CruNK


Брой мнения : 260
Registration date : 27.09.2007

За вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: За вампирите   За вампирите Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 12:29 pm

Мислите ли,че наистина съществуват?Искате ли да съществуват?Ако имате някви интересни истории за разказване(за писане)можете да ги пуснете тук.Може да сложите и някоя друга картинка tongue
Върнете се в началото Go down
http://funny-bunny.forumh.net
Vampire_Queen
цветНо балоНче
цветНо балоНче
Vampire_Queen


Брой мнения : 67
Age : 32
Registration date : 06.10.2007

За вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вампирите   За вампирите Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 10:54 am

не знам дали съществуват, но би ми се искало да ги има, верно, че ще е малко плашещо, но такмо от това поне ще има разнообразие Wink
Върнете се в началото Go down
CruNK
(= Bubble's admin =)
(= Bubble's admin =)
CruNK


Брой мнения : 260
Registration date : 27.09.2007

За вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вампирите   За вампирите Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 10:48 am

Йей!Я ела да се запознаим! А ша ма ухапиш ли?Много искам!
Върнете се в началото Go down
http://funny-bunny.forumh.net
`Gottloszwitter
цветНо балоНче
цветНо балоНче
`Gottloszwitter


Брой мнения : 65
Registration date : 06.10.2007

За вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вампирите   За вампирите Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 3:50 pm

Вампирите (Въпир, Кръвник, Упир) са зли възкръснали мъртъвци, които пият човешка или животинска кръв. Освен в митологията те са известни в киното и фантастиката.

В легендите на много народи присъстват вампири. Смята се обаче, че образът на вампира, какъвто го познаваме от съвременната литература и кино е бил създаден в западна Европа, където легендите за подобни същества, населяващи различни източноевропейски страни са много разпространени.

Някои народи вярват във вампири, които не са подобни на човека, а имат животинска форма, като прилепи, паяци и кучета.

Вампиризмът се практикува от хора или животни, които пият кръв. Във фолклора е често срещано вярването, че кръвта дава свръхчовешки сили на този, който я е изпил. В исторически план вампиризмът може да бъде срещнат като вид канибализъм. В биологията терминът „вампиризъм“ се използва за хранещи се с кръв животни - пиявици, комари, прилепи вампири и др.


И мен ми се ще да ме ухапе някой вампир...Ех,ще си купя един смокинг,ама то тези по-старичките,ще си наметна един шлифер и ще се напивам с кръв всяка вечер afro
Върнете се в началото Go down
`Gottloszwitter
цветНо балоНче
цветНо балоНче
`Gottloszwitter


Брой мнения : 65
Registration date : 06.10.2007

За вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вампирите   За вампирите Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 3:51 pm

За вампирите Nosferatu04

След граф Дракула,граф Орлок е най-готиния
Върнете се в началото Go down
TWISTED
Голямо балончЕ
Голямо балончЕ
TWISTED


Брой мнения : 150
Registration date : 07.10.2007

За вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вампирите   За вампирите Icon_minitimeВто Окт 09, 2007 5:29 pm

`Gottloszwitter написа:
За вампирите Nosferatu04

След граф Дракула,граф Орлок е най-готиния
ти си умен...точка
познавам ли те...въпросителен
защо си умен...въпросителен
и точка
Върнете се в началото Go down
`Gottloszwitter
цветНо балоНче
цветНо балоНче
`Gottloszwitter


Брой мнения : 65
Registration date : 06.10.2007

За вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вампирите   За вампирите Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 12:57 am



Благодаря ти за милите думи...удивителен
За жалост не мога да ти отговоря,понеже не знам кой/я си....точка
Предполагам,че съм преминал през дадени генетически и морфологически промени.Също,дебелите книги разглеждащи "социализъма",както се иразяваше една величайша линост,от близкото минало и онзи симбиозен стил между Brutal Death Metal и Extreme Symphonick Metal са оставлиси своите белези върху емоцианолността ми...доизграждащата ми се емоционалност Smile
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)
(= Bubble's admin =)
(= Bubble's admin =)
(= Smile =)


Брой мнения : 774
Registration date : 27.09.2007

За вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вампирите   За вампирите Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 2:40 pm

Забрави нещо!-точка
Laughing
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)
(= Bubble's admin =)
(= Bubble's admin =)
(= Smile =)


Брой мнения : 774
Registration date : 27.09.2007

За вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вампирите   За вампирите Icon_minitimeНед Дек 07, 2008 10:11 am

Каткиу, чувала ли си за Здрач? Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За вампирите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За вампирите   За вампирите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За вампирите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Funny Bubbles :: Друго :: Вампири-
Идете на: